0 (554) 927 47 91
info@ersancakleblebi.com

Ersancak Leblebi & Kuruyemiş 1997 yılında Serinhisar'da kurulmuştur. 

 

Sarı Leblebi imalatını bizzat kendileri gerçekleştiren Ersancak Leblebi yılların verdiği tecrübe ile ürünlerine lezzet katmaktadır. Kurulduğu günden bugüne gelişmeye devam eden Ersancak Leblebi 1560 mt2 imalathane alanı ve 300 mt2 perakende satış mağazası ile faaliyetlerini sürdüren, alanlarında uzman personel kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Ersancak Leblebi olarak firmanın kurulduğumuz günden bu güne önem verdiğimiz değerlerin en başında, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı ve hijyenik hizmet sunmak gelmektedir. 

 

Taze ve kaliteli ürünleri ile müşterilerinin değişmez lezzet noktası haline gelen Ersancak Leblebi , geniş ürün yelpazesi ile de damaklarda farklı lezzetler bırakmaya ve sıradan hale gelmiş Kuruyemiş ürün gamında farklı tatlarda sunarak müşterilerinin tüm Gıda ve Kuruyemiş ihtiyacını karşılamaktadır.

 

Kalite deyince akla gelen ilk firma ve marka olmak gayesiyle yoluna emin adımlarla devam eden Ersancak Leblebi siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için bütün gücüyle çalışmaktadır.